ERKURT AR-GE, BİAS KULLANICI KONFERANSINA KATILDI

05 Oct 2019

3-4 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen Bias Kullanıcı Konferansı’na Erkurt Ar-Ge olarak katılım gösterdik. Bias'ın tedarik ettiği bilgisayar destekli mühendislik yazılımlarını kullanan müşterilerin, ileri mühendislik çalışmaları hakkında sunumlar yaptığı, iki senede bir düzenlenen ve oldukça geniş katılımlı olarak gerçekleşen etkinliğe; Erkurt Ar-Ge şirketimizden Erkurt Ar-Ge Müdürümüz Uğur Akbaba, Laboratuvar ve Akustik Müdürümüz İbrahim Aydın ve Analiz Uzmanımız Tunahan Doğru katıldı.

“Ön Göğüs İzolatörünün Ses İletim Kaybının Nümerik Hesapla Elde Edilmesi” başlıklı sunumla akustik çalışmalarımız ve simülasyonlarımız hakkında tecrübelerimiz tüm katılımcılarla paylaşıldı.

Sunumumuzun ardından, diğer katılımcılar ile projeler ve süreçlerimiz hakkında görüşüldü. İş bağlantılarımıza yenileri eklendi.

ERKURT HOLDİNG'DEN 'BEING GLOBAL' ATAĞI ERKURT HOLDİNG'DEN 'BEING GLOBAL' ATAĞI
Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin, Dünya Gazetesi'nde yer alan röportajında, "Being Global" vizyonumuzdan bahsetti.
ETİK DEĞERLERİMİZ, İTİBARIMIZIN TEMİNATIDIR ETİK DEĞERLERİMİZ, İTİBARIMIZIN TEMİNATIDIR
Etik Değerler Merkezi Derneği'nin (EDMER) ülkemizin önde gelen kuruluşlarını değerlendirdiği ETİKA ödülleri kapsamında "Türkiye'nin Etik Şirketleri"nden biri seçildik.